Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü’yü ziyaret eden Muğla Medya Grubu Genel Yayın Yönetmeni Elvan Göçer, Danışman Koordinatör Cüneyt Erdan, Haber Müdürü Kenan Gürbüz, Marmaris Temsilcisi Kürşat Keskin, Muhabir Umut Gör, yeni göreve başlayan Ünlü’ye hayırlı olsun dileklerini ilerek Turizm Cenneti Marmaris’le ilgili yapılacak haber çalışmaları ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

whatsapp-image-2024-05-28-at-21-02-07.jpeg

Datça Belediye Başkanı Aytaç Kurt’a yapılan ziyarette ise Datça ilçesi ile son dönemde gündeme gelen konular ele alındı. Başkan Kurt’a hayırlı olsun dileklerini ileten Muğla Medya ekibi, sakinliği ve huzuru ile Türkiye’nin ve Dünyanın gözdesi olan Datça ile ilgili gelişmelerde haber çalışması konularını ele aldı.

whatsapp-image-2024-05-28-at-21-01-28.jpeg

Muğla Medya Grubu Genel Yayın Yönetmeni Elvan Göçer ve haber ekibi Marmaris Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı S. Mutlu Ayhan'ı ziyaretinde ise Marmaris ve Muğla turizminin sorunlarını ve çözüm önerilerini konuştu.

whatsapp-image-2024-05-28-at-21-02-33.jpeg

Türkiye’de ilk olacak Sakathane’nin temeli atıldı Türkiye’de ilk olacak Sakathane’nin temeli atıldı

Marmaris ziyaretlerinin son durağında ise TBMM 26. Dönem AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk’le buluşan heyet, Öztürk’e çalışma hayatında başarı dileklerinde bulundu.

whatsapp-image-2024-05-28-at-21-01-38.jpeg

Datça Belediyesi önceki dönem Meclis Üyesi Haluk Laçin’e yapılan ziyarette ise basın camiasıyla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Editör: Haber Merkezi